Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

ilość 2
waga 250g
Cena 15zl
Nie masz konta?
Suszone owoce, orzechy i kasze
Hurt & Detal

Darmowa dostawa od 250 zł

o nas photo

O nas

Сerera to starorzymska bogini wegetacji i urodzajów. Celem naszej firmy jest udostępnianie darów natury z odległych zakątków świata. Poczuj niesamowity napływ energii, który dają syberyjskie orzeszki cedrowe – jakbyś przebywał w dzikiej tajdze otoczony świeżością i szlachetnymi cedrami. Albo przenieś się do słonecznego Tadżykistanu próbując prawdziwe, pełne smaku suszone morele. Naturalne, suszone w cieniu niebieskie rodzynki "sojagi" z Uzbekistanu z łatwością zastąpią wszelkie szkodliwe słodycze i staną się ulubioną przekąską dzieci i dorosłych.

 W naszej ofercie posiadamy duży wybór naturalnie suszonych owoców bez konserwantów i różnych dodatków, mamy ciekawe i nietypowe produkty, takie jak uriuk - morele suszone na drzewie z pestką, morele suszone czerwone, morele suszone "cukrowe" - naturalnie słodkie, niebieskie rodzynki "sojagi", kaki suszone całe owoce, melon suszony warkocz i inne.

Zapraszamy do zapoznania się bliżej z naszą ofertą oraz polecamy zajrzeć do blogu, będzie sporo ciekawostek i sprawdzonych przepisów!