Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka

ilość 2
waga 250g
Cena 15zl
Nie masz konta?
Suszone owoce, orzechy i kasze
Hurt & Detal

Darmowa dostawa od 250 zł

Rodzynki "Soyagi" to najsmaczniejsze i najzdrowsze rodzynki ze wszystkich!

Post thumbnail

Rodzynki "Soyagi" to najsmaczniejsze i najzdrowsze rodzynki ze wszystkich!


Dlaczego rodzynki "Soyagi" są tak wyjątkowe i dobre dla organizmu?

Niebieskie rodzynki "Soyagi" to owoce winogron (bez pestek), które nie są suszone w bezpośrednim świetle słonecznym, lecz w cieniu, w specjalnie przygotowanych, dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Dojrzałe kiście winogron wieszają w pomieszczeniach i suszą tak, jako całą gałąź. Wybierano tylko najdojrzalsze i najbardziej soczyste jagody, które nie były poddawane obróbce przed suszeniem. Jagody tych winogron są bardzo miękkie i plastyczne, wyglądają bardzo ładnie, a miąższ w środku jest jak galaretka. Rodzynki mają bardzo, bardzo słodki, słoneczny smak i są tak delikatne, że jagody po prostu rozpływają się w ustach! Rodzynki są świetne w owsiance lub smoothie, do surowych przepisów i do pieczenia (powstają z nich pyszne muffiny!). Można jeść z herbatą lub jako samodzielną przekąskę!
соягииии.jpg


Takie sułtanki są jednymi z najsłodszych i bardzo pożytecznych: zawierają duże ilości, fosforu, boru, magnezu, sodu, wapnia i witamin z grupy B. Pomagają w hematopoezie, są bogate w żelazo i potas, są dobre dla wzroku, układu nerwowego i sercowo-naczyniowego. Dzięki suszenie w cieniu rodzynki zachowały, a nawet zwielokrotniły wszystkie pożyteczne właściwości dojrzałych, świeżych winogron! rodzynki zawierają ogromną ilość antyoksydantów - 3 razy więcej niż świeże winogrona.
Są one szczególnie przydatne dla sportowców, ponieważ pomagają uzyskać użyteczną masę mięśniową i odzyskać siłę podczas regularnych treningów. Ale osoby będące na diecie powinny jeść sułtanki z umiarem.